Tak tohle zní velmi příznivě a dá se říci, že i nadějně. Ceny nemovitostí v současné době stoupají a není divu, že kdo má zájem něco prodat, tak s radostí se pustí se svým majetkem na trh s nemovitostmi. Ovšem otázkou je, zdali se mu skutečně podaří prodat rychle a výhodně, jak si zprvu myslel. Nebo bude lepší hra na jistotu a spojit s reality, která má zkušenosti, a ještě pomůže klientovi výhodně prodat a zastoupit ho na všech místech, kde bude potřeba? Zde to rozhodně stojí za zamyšlení.

moderní dům

Pojďte se podívat na výhody, které přináší prodej s realitní kanceláří Maxima. Jak je možné, že právě s její pomocí se nemovitost prodá dvakrát tak rychleji, než u ostatních? Dokonce i s navýšenou prodejní cenou až o 15 %. Je pravdou, že si zaslouží provizi za svoji odvedenou práci. A také je celkem běžné, že ji prodávající zaplatí. Jenomže v tomto případě to bude úplně jinak, provizi platí kupující.

Další skvělé kroky k úspěšnému prodeji

Nejedná se jen o tyto krůčky, které zní velmi dobře, je to souhrn více úkonů, které ovlivní výslednou částku.
·         V první řadě odborníci propočtou skutečnou cenu za vaši nemovitost a samozřejmě se hodně odrazí podle bydlení v regionu, dostupné cenové relace v místě a možnostech, které jsou úzce spojeny s nemovitostí. V této fázi se domluví i vaše představy. Jednoduše dochází k počáteční konzultaci.
·         Díky bytovým designérům se vše změní k nepoznání, až budete překvapeni, co vše se dá změnit na prodávaném objektu. Profesionální fotograf zase ví, co a jak nafotit, aby oslovil širší veřejnost.

luxusní dům

·         Výhodou je dobře sestavený inzerát, který se umístí na nejvíce frekventovaná místa.
·         Prohlídky, které budou následovat, jsou celkem náročné jak na jednání, tak na čas. Realitní kancelář se o ně může postarat sama a nezapomene vás informovat.
·         Prodej nemovitostí vyžaduje kvalitně zpracované smlouvy a postupy. V tomto případě se o vše postarají právníci, kteří vytvoří neprůstřelnost smluv.
·         Na peníze dlouho čekat nemusíte, vše je v rámci rychlého a férového jednání.